Magyar · Română · English

Főoldal / Tudományos élet /

9 éve

Álláshirdetés

A Sapientia Erdélyi Magyar Tudományegyetem pályázatot hirdet projektmenedzseri és kutatóasszisztensi munkakör betöltésére.

Munkavégzés helye: Kolozsvár

Foglalkoztatás jellege: meghatározott idejű (2015.03.01 – 2015.12.31.), részmunkaidős, próbaidő kikötéssel.

Elvárások:

  • adminisztrációs, szervezési készségek, problémamegoldó képesség és együttműködési készség
  • kiváló kommunikációs készség
  • pontos, megbízható munkavégzés
  • magyar, román és az angol nyelv megfelelő szintű ismerete
  • felhasználói szintű számítógép-ismeret
  • határozott szándék, hogy ezt a feladatot hosszú távon végezze (az állás a jelentkező hosszú távú karriertervének a része)

Előnyt jelent:

  • jogtudományi diploma
  • jogtudományi mesteri diploma
  • megkezdett PhD tanulmányok vagy az ilyen jellegű tanulmányok megkezdésének szándéka
  • pályázatfigyelési, pályázatírási tapasztalat

Feladatok:

  • pályázatfigyelés
  • pályázatírás
  • a pályázati projektek menedzsmentje
  • kutatóasszisztensi feladatok ellátása a pályázati projektekben
  • pályázatok pénzügyi elszámolása
  • rendezvényszervezés
  • egyéb általános adminisztrációs feladatok

A pályázatnak a következőket kell tartalmaznia:

  • önéletrajz
  • motivációs levél és munkaterv
  • egyetemi végzettséget igazoló oklevél egyszerű másolata
  • személyi igazolvány egyszerű másolata

A pályázat benyújtásának határideje: 2015. február 20.,16:00 óra.

A pályázat elbírálásának határideje: 2015. február 26.

A munkakör betölthetőségének időpontja: 2015. március 1.

A pályázatok benyújtásának módja: a pályázatot egy példányban, elektronikus úton juttassa el a csikivanda@kv.sapientia.ro e-mail címre. A jelentkezőknek a döntés meghozatala előtt személyes beszélgetésen kell részt venniük. Visszajelzést csak az állásinterjúra behívott jelentkezők kapnak. Az állásinterjúra a február 21-26. időszakban kerül sor, a jelentkezők előzetes programálása alapján. Az állasinterjú pontos időpontjáról e-mailben tájékoztatjuk a jelentkezőket.