Sapientia EMTE
Kolozsvári Kar
Tanév: 2018/2019
Második félév

Évfolyamok
Tanárok
Tantermek
Összesített Órarend

Évfolyam: Jog 1


12345678910111213
08:00 - 08:5009:00 - 09:5010:00 - 10:5011:00 - 11:5012:00 - 12:5013:00 - 13:5014:00 - 14:5015:00 - 15:5016:00 - 16:5017:00 - 17:5018:00 - 18:5019:00 - 19:5021:00 - 21:44
Hétfő



Állam és jogtörténet- eloadás
Fegyveresi Zsolt
B301
Alkotmányjog és politikai intézmények- eloadás
Varga Attila
A303


Muvelodéstörténet II
Lupescu Radu
A204

Kedd



Polgári jog II. Személyek- szeminárium
Sztranyiczki Szilárd
B302 Persz.
Polgári jog II. Személyek- eloadás
Sztranyiczki Szilárd
B302 Persz.
Személyiségi jogok- eloadás
Kokoly Zsolt
B302 Persz.
Személyiségi jogok- szeminárium
Kokoly Zsolt
B302 Persz.
Testnevelés II.
Ráduly-Zörgő Károly
Báthory Líceum tornaterme

Szerda
Német nyelv
Csop. 1
Móritz Kinga
A203

Német nyelv
Csop. 1
Móritz Kinga
A203

Német nyelv
Csop. 1
Móritz Kinga
A203
Angol nyelv
Csop. 2
Baricz Ágnes
A105
Német nyelv
Csop. 1
Móritz Kinga
A203
Angol nyelv
Csop. 2
Baricz Ágnes
A105
Német nyelv
Csop. 1
Móritz Kinga
A203
Angol nyelv
Csop. 2
Baricz Ágnes
A105
Német nyelv
Csop. 1
Móritz Kinga
A203
Angol nyelv
Csop. 2
Baricz Ágnes
A105
Német nyelv
Csop. 1
Móritz Kinga
A203
Angol nyelv
Csop. 2
Baricz Ágnes
A105
Német nyelv
Csop. 1
Móritz Kinga
A203
Angol nyelv
Csop. 2
Baricz Ágnes
A105
Német nyelv
Csop. 1
Móritz Kinga
A203

Német nyelv
Csop. 1
Móritz Kinga
A203

Alkotmányjog és politikai intézmények- szeminárium
Lészai Orsolya
A104

Csütörtök



Angol jogi szaknyelv
Baricz Ágnes
A204
Angol (beszédkészség)
Baricz Ágnes
A204
Állam és jogtörténet- szeminárium
Fegyveresi Zsolt
A203
Pedagógia I- eloadás
Fodor László
B301
Pedagógia I- szeminárium
Fodor László
B301

Péntek Közigazgatási jog- eloadás
Brad Ion
A105
Közigazgatási jog- szeminárium
Brad Ion
A105









Következő oldal

Évfolyamok  Tanárok  Tantermek  Évfolyamok összesített órarendje  Tanárok összesített órarendje  Összesített teremórarend 

Utoljára változtatott: 2/15/2019 1:01:05 PM
http://www.aScTimeTables.com