|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
08:00 - 09:00 | 09:00 - 10:00 | 10:00 - 11:00 | 11:00 - 12:00 | 12:00 - 13:00 | 13:00 - 14:00 | 14:00 - 15:00 | 15:00 - 16:00 | 16:00 - 17:00 | 17:00 - 18:00 | 18:00 - 19:00 | 19:00 - 20:00 |
Hétfő |
Környezetkémia II. (labor) Csoport 1 Zsigmond Andrea B419 - Kémia labor |
Környezetfizika II. (labor) Csoport 2 Szacsvai Kinga B424 - Biológia labor |
|
Környezetkémia II. (labor) Csoport 1 Zsigmond Andrea B419 - Kémia labor |
Környezetfizika II. (labor) Csoport 2 Szacsvai Kinga B424 - Biológia labor |
|
Környezetkémia II. (labor) Csoport 1 Zsigmond Andrea B419 - Kémia labor |
Alternatív energiaforrások (labor) Csoport 2 Szacsvai Kinga B424 - Biológia labor |
|
Környezetfizika II. (labor) Csoport 1 Szacsvai Kinga B424 - Biológia labor |
Környezetkémia II. (labor) Csoport 2 Zsigmond Andrea B419 - Kémia labor |
|
Környezetfizika II. (labor) Csoport 1 Szacsvai Kinga B424 - Biológia labor |
Környezetkémia II. (labor) Csoport 2 Zsigmond Andrea B419 - Kémia labor |
|
Alternatív energiaforrások (labor) Csoport 1 Szacsvai Kinga B424 - Biológia labor |
Környezetkémia II. (labor) Csoport 2 Zsigmond Andrea B419 - Kémia labor |
|
Környezetfizika II. (E) Szacsvai Kinga B319 |
Geomorfológia (E) Poszet Szilárd A214 |
|
|
Kedd |
Általános biokémia (E) Tonk Szende A114 |
Általános biokémia (labor) Csoport 1 Tonk Szende B419 - Kémia labor |
Geomorfológia (labor) Csoport 2 Poszet Szilárd A412 - Informatika labor |
|
Általános biokémia (labor) Csoport 1 Tonk Szende B419 - Kémia labor |
Geomorfológia (labor) Csoport 2 Poszet Szilárd A412 - Informatika labor |
|
Általános biokémia (labor) Csoport 1 Tonk Szende B419 - Kémia labor |
Geomorfológia (labor) Csoport 2 Poszet Szilárd A412 - Informatika labor |
|
Általános biokémia (labor) Csoport 1 Tonk Szende B419 - Kémia labor |
Geomorfológia (labor) Csoport 2 Poszet Szilárd A412 - Informatika labor |
|
Kultúrtörténet IV. Tánczos Vilmos B319 |
Környezetkémia II. (E) Zsigmond Andrea A214 |
Testnevelés Ráduly-Zörgo Károly |
|
Szerda |
Alternatív energiaforrások (E) Néda Tamás A412 - Informatika labor |
|
|
|
Angol Csoport 2 Fábián Éva A115 |
|
|
Angol Csoport 2 Fábián Éva A115 |
|
|
Angol Csoport 2 Fábián Éva A115 |
|
|
Angol Csoport 2 Fábián Éva A115 |
|
|
Angol Csoport 2 Fábián Éva A115 |
|
|
Angol Csoport 2 Fábián Éva A115 |
|
Angol Csoport 1 Szabó Lilla A214 |
|
|
Angol Csoport 1 Szabó Lilla A214 |
|
|
Csütörtök |
|
|
Biogeográfia (E) Hartel Tibor A115 |
Biogeográfia (Sz) Hartel Tibor A115 |
|
|
|
|
|
|
Péntek |
|
|
|
Peda-modul (E) Csoport 1 Fodor László A314 |
|
|
Peda-modul (E) Csoport 1 Fodor László A314 |
|
|
Peda-modul (Sz) Csoport 1 Fodor László A314 |
|
|
Peda-modul (Sz) Csoport 1 Fodor László A314 |
|
|
|
|
|
|
|